Comunitatea AlternativeCS
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» www.flycs.hi2.ro
Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) EmptyDum Ian 09, 2011 8:39 pm Scris de FlyCs.hi2.ro

» WwW.flycs.hi2.ro
Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) EmptyDum Ian 09, 2011 8:38 pm Scris de FlyCs.hi2.ro

» www.flycs.hi2.ro
Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) EmptyDum Ian 09, 2011 8:37 pm Scris de FlyCs.hi2.ro

» www.flycs.hi2.ro
Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) EmptyDum Ian 09, 2011 8:36 pm Scris de FlyCs.hi2.ro

» www.flycs.hi2.ro
Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) EmptyDum Ian 09, 2011 8:35 pm Scris de FlyCs.hi2.ro

» www.flycs.hi2.ro
Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) EmptyDum Ian 09, 2011 8:34 pm Scris de FlyCs.hi2.ro

» Alfabetul Chinezesc :))
Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) EmptyJoi Apr 08, 2010 12:00 am Scris de padvladsamp

» e tare
Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) EmptyLun Ian 25, 2010 3:12 pm Scris de =CiBeR=

» Tutorial..Cum Sa Dai Hs Mai Usor
Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) EmptyMier Sept 09, 2009 9:14 pm Scris de pad_vlad

Statistici
Avem 123 membri înregistrati
Cel mai nou utilizator înregistrat este: ovidiuboss0

Membrii nostri au postat un numar de 1918 mesaje în 253 subiecte

Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati)

3 participan?i

In jos

Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) Empty Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati)

Mesaj Scris de gTn - AlternativeCS Sam Apr 26, 2008 4:17 pm

Nume:Lethal CS Guide

Descriere:Nu stiu sigur ce sa va spun decat ca este un ghid (pentru cei din PGL cred) cu imagini, explicatii, scris de un jucator profesionist ...si este destul de mare (fisierul ca dimensiune !)..in care va explica cum sa jucati mai bine, cum sa miscati mausul (combinatii de taste..)..NU am citit tot ca e prea mult; daca totusi apuca cineva sa il citeasca sa puna aici o descriere pls.. [Vedeti ca este in engleza !]

Dimensiune:82 Mb

Parti:2 (1 parte = 48mb)

Descarcare: www.extreamcs.com.part1" target="_blank" rel="nofollow">Partea 1 www.extreamcs.com.part2" target="_blank" rel="nofollow">Partea 2

gTn - AlternativeCS
Membru

Numarul mesajelor : 28
Warn-uri :
Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 26/04/2008

Sus In jos

Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) Empty Re: Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati)

Mesaj Scris de Xcite-rAnK Mier Apr 30, 2008 11:19 pm

L-am citit.....interesant,dar din pacate greu de inteles:
1.Este in engleza
2.Intelegi greu ce vrea sa zica
Xcite-rAnK
Xcite-rAnK
OwNeR

Numarul mesajelor : 426
Varsta : 30
Localizare : Sibiu
Detinator Steam : Da
Experienta CS : 3 ani
Warn-uri :
Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/04/2008

Foaie de personaj
Joc de roluri:
Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) Left_bar_bleue10/10Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) Empty_bar_bleue  (10/10)

https://alternative.forum.st

Sus In jos

Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) Empty Re: Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati)

Mesaj Scris de -gLoNtU- Lun Mai 26, 2008 10:21 pm

Acest Guild A Aparut Si In Romana Din Care Am Auzit Trebe Cautat Si Pus Pe Forum ;)
-gLoNtU-
-gLoNtU-
Jucator

Numarul mesajelor : 167
Varsta : 32
Localizare : Timisoara
Detinator Steam : Da
Experienta CS : 8-9 ani
Warn-uri :
Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/05/2008

Sus In jos

Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) Empty Re: Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum